fbpx

Programul Nostru

LUNI MARțI MIERCURI JOI VINERI SâMBăTă DUMINICă
07.00 - 08.00 Pilates Man07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
Wake-up Yoga08.30 - 09.30
Adelina Dinu
Energy Pilates09.40 - 10.40
Nedeea Vlasin
Body Art10.50 - 11.50
Nedeea Vlasin
Total Body Workout08.00 - 09.00
Nedeea Vlasin
Total Body Workout08.00 - 09.00
Nedeea Vlasin
09.00 - 10.00 Energy Pilates09.40 - 10.40
Ionela Spanu
Pilates Challenge09.40 - 10.40
Ionela Spanu
Body Art10.50 - 11.50
Nedeea Vlasin
Body Art09.10 - 10.10
Nedeea Vlasin
Heart Opening Yoga09.10 - 10.10
Adelina Dinu
Restorative Pilates10.30 - 11.30
Ionela Spanu
10.00 - 11.00 Prenatal for Happy Mum10.00 - 11.00
Cristina Toma
Pilates Weekend10.00 - 11.00
Nedeea Vlasin
11.00 - 12.00
Postnatal for Happy Baby&Mum11.10 - 12.10
Cristina Toma
Pilates Weekend12.00 - 13.00
Nedeea Vlasin
12.00 - 13.00
Complete Body Fusion12.10 - 13.10
Dana Cristiana Pasol
Heart Opening Yoga13.20 - 14.20
Adelina Dinu
13.00 - 14.00 Face Yoga13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Kids & Family Yoga14.00 - 15.00
Adelina Dinu
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Complete Body Fusion17.45 - 18.45
Dana Cristiana Pasol
Complete Body Fusion17.45 - 18.45
Dana Cristiana Pasol
Body Art18.50 - 19.50
Nedeea Vlasin
Restorative Pilates17.00 - 18.00
Ionela Spanu
Complete Body Fusion17.45 - 18.45
Dana Cristiana Pasol
Body Art18.50 - 19.50
Nedeea Vlasin
Happy Hips Yoga19.50 - 20.50
Maria Irina Irimescu
Restorative Pilates17.30 - 18.30
Ionela Spanu
Yoga Art18.40 - 19.40
Dana Cristiana Pasol
Yin & Yang Yoga19.50 - 20.50
Maria Irina Irimescu
18.00 - 19.00 Pilates Man18.00 - 19.00Pilates Man18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Yoga for Healthy Spine& Bones19.00 - 20.00
Dana Tupa
Sattva Yoga19.10 - 20.10
Maria Irina Irimescu
Tehnici de Relaxare (Pranayama, Yoga Nidra)20.15 - 21.15
Maria Irina Irimescu
20.00 - 21.00 Good Night Yoga20.10 - 21.10
Dana Tupa
Be Strong Yoga20.00 - 21.00
Maria Irina Irimescu
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Sâmbătă

Duminică